Bilgisayarınız sizi hasta eder mi? Evet, Eder! Neden?


Yaz ve kış aylarında bilgisayarınızın çalışması yavaşlamaya ve ekranı donmaya başladıysa ciddi sorun teşkil etmektedir. Bu gibi sorunlar yaz aylarında daha da artış gösterir. Sadece soğutma işlemi ile bu sorunlar giderilemeyebilinir. Bilgisayarınızın verdiği bu sinyaller bakım zamanının geldiğini göstermektedir. Bilgisayar bakımı ve temizliği demek; HIZ + bilgisayarınız ve sizin için SAĞLIK demektir.


Sürekli kapalı halde zemin üzerinde bulunan kasaların içerisine, siz farkında olmadan zamanla fan ve klavyeden toz, halı ve evde beslenen (kedi,köpek,kuş vb.) hayvan tüyleri, kir sızar. Ayrıca; Dizüstü (laptop,minibook gibi) bilgisayarlar da kullanıldıkları yerlere göre aynı sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu pislikler bilgisayarınızın kasasına, kasanın komple iç kısımlarına, kablolarına, fanına ve diğer donanım parçalarına yapışır. Havadaki nem oranıda bu işi daha da kolaylaştırır. Bakımı ve temizliği yapılmadığı sürece pislikler orada hapis kalır ve artar.


Peki bu pislikler temizlenmediği takdirde, sizin ve evde bulunan bebek ya da çocuğunuzun sağlığını tehdit ettiğini biliyor muydunuz?


Zamanla oluşan bu toz ve kir birikintisi küf ve bakteri üretir. Bulunduğunuz ortamdaki havayı soludukça bu bakteriler vücudunuza sızarak solunum yolu (astım,bronşit vb.) hastalıkları ve rinit alerji gibi hastalıklara yol açabilir.


Bu nedenle biz Artı Bilgisayar olarak; ev, ofis, işyeri ve bilgisayar kullanılan ortam farketmeksizin tüm bilgisayar kullanıcılarının; hem kendi sağlığı, hem bilgisayarının sağlıklı ve hızlı bir şekilde çalışması açısından 6 ayda bir mutlaka bakım ve temizliğini yaptırmasını öneriyoruz.

BAKIM ÖNCESİ VE BAKIM SONRASI

kasa bakimi kasa bakimi kasa bakimi

kasa temizligi kasa temizligi kasa temizligi

HİZMET VERDİĞİMİZ BİLGİSAYAR MARKALARI

Copyright © 2012 logo | Kesemdeki Kelimeler Footer Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Referanslar | İletişim | 2.El Ürünler